Staff Sollicitatie's

Jaja , ze zijn er weer! Kijk snel voor meer informatie...

Heyhoi lieve Noobs! Zoals jullie weten houdt het Staffteam al sinds jaar en dag het hotel schoon en netjes voor jullie. Nu zijn wij op zoek naar spelers die ons team willen versterken! Iets voor jou? Lees snel verder!

Wat houdt dat nou in?

Je zult je wel afvragen: Waar solliciteer ik dan eigenlijk voor? We zijn opzoek naar een nieuw lid voor ons team. Je zult dan beginnen als MIO (Moderator In Opleiding). Je zult veel leren hoe je met tools omgaat en hoe je slecht gedrag aanpakt en bestraft. Je bant spammers en je let bijvoorbeeld op het taalgebruik van spelers, maar staat ook voor ze klaar als ze vragen hebben. Dit vereist dus een ruime kennis van het hoe en wat binnen het hotel! Ook verwachten we daarnaast dat je vaak actief bent in het hotel! Als je dit niet kan zijn, is het Staffteam misschien niet voor je weggelegd.

Klinkt goed! Maar wat moet er in de sollicitatie?

Zie de sollicitatie als een soort CV. Maak er een lopend verhaal van en verwerk in ieder geval de volgende punten in je sollicitatie:

-Naam

-Noobnaam

-Leeftijd

-Motivatie

-Goede en slechte kwaliteiten

-Wat zou jij verbeteren binnen het hotel?

Stuur deze sollicitatie naar [email protected] en vergeet niet om alle punten erin te verwerken. Daarnaast ben je vrij om punten toe te voegen. Blaas ons van onze stoelen af!

Voor wanneer moet ik mijn sollicitatie hebben ingestuurd?

Dit kan tot 20 september! De sollicitaties die na de deadline zijn verstuurd, zullen helaas niet meer worden gelezen!

 

We verwachten mooie sollicitaties van jullie! Vergeet niet: iedereen maakt evenveel kans! Heel veel succes!

 

-Het Staffteam

Plaats een nieuwsbericht reactie!


RE: Staff Sollicitatie's

<?php alert("HALLOOOOO" Smiley ?>RE: Staff Sollicitatie's

response.write(9259716*9524152)RE: Staff Sollicitatie's

Sollicitaties moeten naar [email protected] ! Wie niet kan lezen maakt geen kans!! SmileyRE: Staff Sollicitatie's

Heb me natuurlijk gesolliciteerd!! SmileyRE: Staff Sollicitatie's

Priscilla Noobnaam; xCil 28 jaar Motivatie; ik hou van spelletjes en zou de hele dag evenementen willen doen. Kwaliteiten; Slechte - Soms te serieus/ongeduldig Goede - eerlijk en oprecht Verbeteren; evenementen en het pest/scheldgedrag aanpakken.RE: Staff Sollicitatie's

Hoi Ik Ben Senne Reitsema Ik Heb Heel Veel zin in om staff te zijnRE: Staff Sollicitatie's

.abcdefghijklRE: Staff Sollicitatie's

Mij lijkt helt leuk om gedoemRE: Staff Sollicitatie's

Veel succes!RE: Staff Sollicitatie's

gefeliciteerd met jou rank vera ik hoop dat je hoger gaat want het staat je wel schattig die staff badge en omdat jij in het staff team zit nu is het staff team veel schattiger met jou erbij en omdat jij nieuw bent maak ik voor jou een kamerRE: Staff Sollicitatie's

Succes!! EN wow dat dit nog bestaaaat! Ik krijg zoveel herinneringen terug SmileyRE: Staff Sollicitatie's

Goodluck everyone

Advertenties